• 16 ТРА 16
  Фізіотерапевтичне відділення

  Фізіотерапевтичне відділення

  Фізіо – наука, що вивчає вплив та дію на організм людини фізичних чинників зовнішнього середовища в їх природному і переформированному вигляді та використовує їх з лікувальною профілактичною і реабілітаційною метою.

  Відділення фізіотерапії оснащене новітнім устаткуванням.

  На даний час наше відділення проводить такі фізіотерапевтичні процедури, а саме:

  • Гальванізація та ліковий електрофорез. Використовується для лікування захворювань лор-органів, терапевтичних захворювань, зокрема астм; неврологічних захворювань, у тому числі вегетативно-судинної дистонії (ВСД), а також гінекологічних, хірургічних та травматологічних видів розповсюджених захворювань.
  • Ампліпульс-терапія –широко застосовується у вигляді переривчастих імпульсних впливів на внутрішні органи людини. Застосовується для лікування терапевтичних захворювань таких, як бронхіальні астми, пневмонії, і т. п., крім того для лікування неврологічних захворювань, таких як остеохондроз, неврити, ВСД та інші, а також для лікування хірургічних облітеруючих захворювань периферичних судин.
  • Електросон-терапія – використовується при захворюваннях внутрішніх органів, захворюваннях нервової системи, зокрема при лікуванні неврастенії, тощо).
  • Ультрависокочастотна (УВЧ) терапія – чинить виражену протизапальну дію в гострій та підгострій стадіях захворювань. Показана для лікування гострих гнійних запальних захворювань, бронхіальних астм, багатьох видів пневмоній, артритів, невритів і т. п.
  • Сантиметрова (СМВ) терапія – проводиться на вітчизняному високоякісному та високонадійному апараті ЛУЧ-58, який створює електромагнітні коливання надвисокої частоти. Даний метод терапії використовується для лікування артритів, періартритів, епікондилітів, п’яткових шпор, а також для лікування бронхітів, пневмоній, радикулітів, плекситів і т. п.
  • Магнітолазерна терапія – надає протизапальну дію місцевого та загального характеру, сприяє виникненню ефекту протинабрякання м’язів, поліпшує кровообіг судин. Застосовується для лікування гіпертонічних захворювань (1-2 степені), лікування атеросклерозів судин нижніх кінцівок, наприклад, захворювань варикозних розширень вен (ВРВ), хвороби Рейно, крім того використовується для лікування гінекологічних та ін. видів захворювань.
  • Ультрафіолетове опромінення (УФО) – різновид спрямованого сфокусованого лікуючого випромінювання, яке надає виражену протизапальну дію. Широко використовується для лікування захворювань лор-органів, захворювань опорно-рухового апарату, захворювань нервової системи (наприклад: невралгії); міозиту; оперізувального лишаю, тощо.
  • Дарсонвалізація – процедура, яка забезпечує місцеве поліпшення капілярного кровообігу, сприяє кращому харчуванню тканин киснем, нормалізує тонус вен, також знімає спазми з гладких м’язів, і як наслідок сприяє досить швидкому наставанню болезаспокійливого ефекту. Показана хворим, що страждають стенокардією, ВРВ, мігренню, хворобою Рейно (1-2 степені), особливо показана хворим, з таким захворюванням, як неврит слухового нерву і т. п.
  • Ультразвукова терапія – фізіотерапевтична процедура, що вчиняє виражену протизапальну, спазмолітичну, загоювальну, болезаспокійливу, трофічну і гіпосенсибілизуючу дію на організм та сприяє стимулюванню регенераторних процесів розсмоктуванню спайок і рубців. Застосовується для лікування захворювань внутрішніх органів; захворювань і травм опорно-рухового апарату (остеохондрозів, контрактур, п’яткових шпор) і т. п.
  • Парафіноозокеріто- лікування – методика, що надає протизапальну, гіпосенсибілізуючу, розсмоктуючу, болезаспокійливу, судинорозширювальну дію, що сприяє стимуляції регенеративних і трофічних процесів в тканинах організму. Використовується для лікування захворювань внутрішніх органів, хвороб і травм кінцівок та опорно-рухового апарату (ревматоїдний артрит, хвороба Бехтєрєва, спондильоз, остеохондроз), хвороби Рейно Ф.Крім усього перерахованого вище, в складі нашого терапевтичного відділення є кабінети масажу і голкорефлексотерапії. Всі процедури проводяться згідно призначення лікаря.
  • Пресотерапія –  фізіотерапевтична процедура, яка  успішно справляється: з проблемами варікозу, набряками нижніх кінцівок, хронічними втомами, тощо.

  Також у відділенні є інгаляторій, де проводяться усі інгаляції та процедури дихання сінглетно-кисневою сумішшю для лікування або профілактики бронхіально-асматичних захворювань.

  Фізіотерапевтичне відділення

  Міський тел.:
  (061) 702-31-92 (приймальне відділення)