Неврологічне відділення для хворих з порушенням мозгового кровообігу
Неврологічне відділення є структурним підрозділом КНП “Міська Лікарня №1″ ЗМР, знаходиться під керівництвом директора лікарні.
Відділення засновано у 1986 році, розташоване в п’яти поверхневому корпусі на другому поверсі.
Наше відділення розраховано на 30 ліжок. У відділенні знаходиться 11 палат. Палати розраховані на -2, -5 або -6 ліжок. Ми маємо: маніпуляційний кабінет, ванну-кімнату, їдальню, сестринську кімнату, кімнату-старшої медичної сестри та сестри-господарки, дві ординаторські та комірні для прибирального інвентарю.
У відділенні є хол, де розташоване місце для відпочинку хворих, з кріслами та квітами, на стінах – стенди, санітарні бюлетені. Також маємо обладнану кімнату для учасників ВВВ та інвалідів; кімнату інтенсивної терапії.
У відділенні, взагалі, працює 4 лікаря. З них: 2 – лікаря вищої кваліфікаційної категорії та 2 – другої категорії.
Відділення забезпечує кваліфікованою неврологічною допомогою прікріпленного до лікарні контингенту міського населення.
Неврологічне відділення надає кваліфікаційну неврологічну допомогу як ургентну, так і планову, неврологічного профілю. Госпіталізація проводиться цілодобово. Ургентна госпіталізація проводиться при наявності або підозрі на наявність патології, яка без термінового втручання може загрожувати життю або здоров’ю хворого. Такі пацієнти госпіталізуються навіть без попереднього амбулаторного обстеження.
Основні напрямки роботи відділення:
- Діагностика та лікування усіх видів неврологічних захворювань від гострих станів до реабілітації.
- Лікування больових синдромів різної локалізації (головні болі, невралгії, радикуліті болі, міофасціальні болі; при стійких болях у шиї та спині) спеціально лікувальними програмами з використанням мануальної терапії, фізіотерапії, лікувальної фізкультури, прицільного введення ліків (блокади).
- Неврологічна реабілітація після перенесених ГПМК, хірургічних втручань (грижі дисків і т. п.), тощо.
- Проведення поглибленого обстеження пацієнтів з метою діагностики патологічних станів для встановлення професійної придатності осіб.
Діагностичні можливості неврологічного відділення:
– R–графічне обстеження пацієнтів;
– реоенцефалографія;
– реовазографія;
– ультразвукові дослідження;
– лабораторні дослідження.
Коментарі