
Міхантьєв Дмітрій Іванович
Завідувач хірургічним відділенням.
Коротко про себе:
Загальний стаж роботи: 39 років. Має великий досвід у різних напрямках хірургічної діяльності.
Працював
відповідальним хірургом відділення шлунково-кишкової кровотечі 5-ої міської лікарні. Потім 15 років – проробив
асистентом кафедри факультетської хірургії Запорізького Державного Медичного Університету, в цей час паралельно виконував обов’язки куратора хірургічного відділення МСЧ «Запоріжсталь».
Зараз працює
завідувачем хірургічним відділенням КНП “МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ № 1” ЗМР, яка до 2016 року мала назву “Відділкова клінічна лікарня станції Запоріжжя-2 ДП “Придніпровська залізниця””..
Опис трудової діяльністi:
Міхантьєв Д.І. має великий досвід роботи в спеціалізованих відділеннях шлунково-кишкових кровотеч і хірургії підшлункової залози. Володіє досвідом виконання оперативних втручань: при патології шлунку, жовчного міхура та позапечінкових жовчних шляхів, ураженнях підшлункової залози.
Має великий досвід оперативних втручань при екстреної патології та травмах органів черевної порожнини; ургентній гінекологічній та онкологічній патології, як традиційними так і мінілапаротомними та лапароскопічними методами. Має навики проведення оперативних втручань при варикозній хворобі, як традиційним методом так і з використанням ендоскопічних методик (ендоскопічна субфасціальна дисекція перфорантних вен). З успіхом використовує свій досвід використання сучасних алопластичних матеріалів: при пахових, пупкових, вентральних та складних післяопераційних килах.
Значний досвід використання NO-терапії при різноманітних гнійних патологіях.
Крім вищезазначеного, Міхантьєв Д.І. має 15-річний досвід педагогічної діяльності у якості асистента кафедри факультетської хірургії ЗДМУ. Має більше 30 печатних робіт в фахових журналах та збірниках наукових праць, як вітчизняних, так і закордонних, по різним розділам хірургії: шлунку; жовчного міхура та поза- печінкових жовчних шляхів; підшлункової залози; хірургічного лікування вентральних гриж; гнійної патології з використанням аплікаційних сорбентів, клітинної терапії, тощо. Є автором Деклараційного патенту України – Пристрій для затягування лігатурних вузлів.
З 1992 року має вищу кваліфікаційну категорію за фахом хірургія.
Активно приймає участь: в роботі обласної асоціації хірургів Запорізької області; у науково-практичних конференціях; у конгресах; у з’їздах України, країн СНД та світу.
За добропорядну трудову діяльність нагороджений орденом Української Православної Церкви преподобного Серафіма Саровського (ІІ ступеня).
Коментарі