• 24 ЧЕР 16
  Міхантьєв Дмітрій Іванович

  Міхантьєв Дмітрій Іванович

  Завідувач хірургічним відділенням.

   

  Коротко про себе:

  Загальний стаж роботи: 39 років. Має великий досвід у різних напрямках хірургічної діяльності.

  Працював

  відповідальним хірургом відділення шлунково-кишкової кровотечі 5-ої міської лікарні. Потім 15 років – проробив

  асистентом кафедри факультетської хірургії Запорізького Державного Медичного Університету, в цей час паралельно виконував обов’язки куратора хірургічного відділення МСЧ «Запоріжсталь».

  Зараз працює

  завідувачем хірургічним відділенням КНП “МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ № 1” ЗМР, яка до 2016 року мала назву “Відділкова клінічна лікарня станції Запоріжжя-2 ДП “Придніпровська залізниця””..

   

  Опис трудової діяльністi:

  Міхантьєв Д.І. має великий досвід роботи в спеціалізованих відділеннях шлунково-кишкових кровотеч і хірургії підшлункової залози. Володіє досвідом виконання оперативних втручань: при патології шлунку, жовчного міхура та позапечінкових жовчних шляхів, ураженнях підшлункової залози.

  Має великий досвід оперативних втручань при екстреної патології та травмах органів черевної порожнини; ургентній гінекологічній та онкологічній патології, як традиційними так і мінілапаротомними та лапароскопічними методами. Має навики проведення оперативних втручань при варикозній хворобі, як традиційним методом так і з використанням ендоскопічних методик (ендоскопічна субфасціальна дисекція перфорантних вен). З успіхом використовує свій досвід використання сучасних алопластичних матеріалів: при пахових, пупкових, вентральних та складних післяопераційних килах.

  Значний досвід використання NO-терапії при різноманітних гнійних патологіях.

  Крім вищезазначеного, Міхантьєв Д.І. має 15-річний досвід педагогічної діяльності у якості асистента кафедри факультетської хірургії ЗДМУ. Має більше 30 печатних робіт в фахових журналах та збірниках наукових праць, як вітчизняних, так і закордонних, по різним розділам хірургії: шлунку; жовчного міхура та поза- печінкових жовчних шляхів; підшлункової залози; хірургічного лікування вентральних гриж; гнійної патології з використанням аплікаційних сорбентів, клітинної терапії, тощо. Є автором Деклараційного патенту України – Пристрій для затягування лігатурних вузлів.

  З 1992 року має вищу кваліфікаційну категорію за фахом хірургія.

  Активно приймає участь: в роботі обласної асоціації хірургів Запорізької області; у науково-практичних конференціях; у конгресах; у з’їздах України, країн СНД та світу.

  За добропорядну трудову діяльність нагороджений орденом Української Православної Церкви преподобного Серафіма Саровського (ІІ ступеня).